SLIDESHOW_WS
kolekcja damska
SLIDESHOW_ZOBACZ
SLIDESHOW_WS
kolekcja męska
SLIDESHOW_ZOBACZ
SLIDESHOW_WS
kolekcja dziecięca
SLIDESHOW_ZOBACZ

 

 

Nasza firma - Producent Pantofli Domowych WS - Stanisław Wójciak powstała w 1983 roku i od ponad trzydziestu lat zajmuje się produkcją pantofli domowych wykonywanych z naturalnych skór zamszowych, bydlęcych, świnkowych oraz ich pochodnych. Przez ten okres każdy najdrobniejszy nawet detal naszych pantofli wykonywany był ręcznie. Dzięki temu wraz z rozwojem technologii udało nam się odnaleźć właściwą równowagę między produkcją ręczną a maszynową, zachowując wysoką jakość naszych produktów. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, jako Producent Pantofli posiadamy wciąż rosnącą wiedzę o aktualnych trendach i możemy sprawnie reagować dobierając nową ofertę do Państwa potrzeb.

 

W swoim asortymencie posiadamy blisko 150 modeli bardzo wygodnych, starannie wykończonych i przede wszystkim trwałych pantofli damskich, męskich i dziecięcych - zarówno letnich jak i zimowych. Z pewnością zadowolą one zarówno wymagających klientów, dla których znaczącą rolę odgrywa jakość wykonywanych ręcznie produktów, jak również nieco mniej zamożnych nabywców poszukujących obuwia w dobrej jakości i stosunkowo niskiej cenie.


Prowadzimy sprzedaż hurtową pantofli domowych i drewniaków, zaopatrując sklepy branżowe i hurtownie działającej zarówno w całej Polsce jak i za granicą. Możemy poszczycić się fachową i terminową obsługą klientów - nasze produkty w większości dostępne są od ręki! Śmiało możemy powiedzieć że wieloletnie doświadczenie stało się gwarancją naszej wiarygodności, a zadowoleni klienci powodem do satysfakcji. Pantofle to nasza pasja i wiemy o nich naprawdę wiele.